תפיסת 360 - Get Traffic גט טראפיק

תפיסת 360

התפיסה השיווקית שלנו

אנחנו חותרים לנקודות מפגש רבות עם הוגלשים.

מתוך אמונה ששיווק מודרני הוא אינטראקציה ודיאלוג מלא עם צרכנים. ככל שתפגשו אותם יותר בצורה הנכונה והמצופה, כך הקשר והתפיסה יתחזקו אצל הלקוחות שלכם. האתגר הגדול הוא לקשר בין כל נקודת מפגש אחת לאחרת, לספק ערך אמיתי ללקוח בכל נקודה ובכך ליצור מעטפת שיווקית שלמה סביב הארגון שלכם.

 

כל גולש הוא לקוח פוטנציאלי

בין אם אתם מסכימים עם המשפט ובין אם לא, תפיסה כזו תוביל ליצירת ערך בשלב הראשוני ביותר עבור כל גולש. הערך הראשוני הוא הנקודה בה הגולש פוגש אתכם לראשונה. בין אם דרך חיפוש ב- Google, סטאטוס בפייסבוק, דיוור אלקטרוני שהגיע אליו, באנר פרסום שנחשף אליו ועד כתבה שפורסמה עליכם אי שם ברחבי הרשת. אולי הוא בכלל רק התקשר אליכם ואולי מצא את כרטיס הביקור שלכם במגירה.

 

לא תמיד תוכלו לדעת מה היא נקדות המפגש הראשונה, ולכן שמירה על אחידות באסטרטגיה השיווקית ובמסרים שלכם בכל אחד מערוצי השיווק, היא מילת המפתח.

 

הערך שתספקו בנקודת המפגש הראשונה שלכם עם הגולש, יהיה בעל השפעה על הגולש האם להמשיך אתכם או לא.

גם לנקודות המפגש הבאות יש ערך בפני עצמו. במילים אחרות – בשיווק של 360 מעלות – להכל יש חשיבות.

 

Everything matters

כל נקודת מפגש עם הגולשים קובעת. החל מהתוצאות בגוגל ועד אמצעי גבייה והמענה הטלפוני. הגולש שנכנס אליכם לאתר מצפה במודע או שלא במודע לקבל תועלת מסוימת. הוא מצפה למצוא משהו שיעניין אותו ושיהיה רלוונטי אליו. הגולש שנכנס לאתר מתחיל חוויה מסוימת מול המותג שלכם. מרגע זה ואילך, כל אחת מנקודות המפגש בין הגולש לבין המותג שלכם צריכה לענות על הציפייה של הגולש, להמשיך את החוויה ולהיות אפקטיבית עבורו.

 

 

יצירת הסינרגיה המושלמת

כל אחת מנקודות המפגש והאינטראקציות שלכם עם הגולש, צריכה להיות אחידה ומשלימה לשאר נקודות המפגש שהיו ויהיו. כך, נוצרת סינרגיה חיובית ואפקטיבית של הגולש / לקוח עם המותג שלכם. כך נבנים מותגים מצליחים.

 

התפיסה שיצרתם במוחו של הגולש, היא היכולת שלכם להניע אותו לפעולה, להגדיל את המכירות שלכם ולשמור על נאמנות גבוהה של הלקוחות. שמירה על הסינרגיה בכל אחת מנקודות המפגש, היא זו המשמרת את התפיסה של הגולש ומחזקת אותה.

 

מימוש תפיסה זו באמצעות כלים יישומיים, טכניקות ביצוע ומתודולגיות עבודה נכונות, זו העבודה שלנו.

זה הדלק שמניע אותנו.

Share Post :