מערכות ניהול תוכן - Get Traffic גט טראפיק

מערכות ניהול תוכן

מערכות ניהול תוכן CMS ייעודיות ובקוד פתוח

,אנו מספקים מערכות ניהול תוכן חכמות לפרויקטים שונים, החל ממערכות לניהול תוכן באתרים, דפי נחיתה, בלוגים כרטיסי Facebook דינאמיים, אפליקציות ועד מערכות ניהול תוכן לשיווק סלולרי.

 

עולם מערכות ניהול התוכן 

מערכות ניהול תוכן CMS) Content managament system) מאפשרות לבעלי אתרים לערוך ולנהל את התוכן בדפי אינטרנט שברשותם בקלות וללא ידע טכני, ובכך להמנע מלערוך את קוד ה- HTML או כל קוד אחר של הדף. מערכת ניהול התוכן יודעת ליצור קוד באופן אוטומטי, בעוד שבעל האתר עורך את התוכן בממשק ידידותי ונח. כיום, עולם מערכות ניהול התוכן נחלק בצורה גסה לשני סוגים: מערכות עצמאיות ומערכות ניהול תוכן בקוד פתוח.

מערכות ניהול תוכן עצמאיות

מערכות ניהול תוכן עצמאיות מפתוחות ע”י חברה מסוימת, אשר הן הבעלים של קוד המערכת ובעלי גישה בלעדית לקוד המערכת. מערכות ניהול מסוג זה, משמשות את החברה לצרכיה השונים והחברה מספקת רשיון שימוש במערכת עבור לקוחותיה. בתחום בניית האתרים בארץ ובעולם, ישנן אלפי חברות אשר פיתחו מערכות ניהול תוכן עצמאיות ומיליוני אתרים המנוהלים באמצעות מערכות מסוג זה.

אחריות על פיתוח עתידי ותחזוקה של מערכות ניהול תוכן מסוג זה היא החברה שפיתחה אותה בלבד, לעומת במערכות ניהול תוכן בקוד פתוח. כמו כן, לרוב, החברה המחזיקה במערכת נותנות את רשיון השימוש בה רק לאתרים שברשותה ועל גבי השרתים שלה.

מערכות ניהול תוכן בקוד פתוח

הסוג השני של מערכות ניהול התוכן הוא מערכות בקוד פתוח (Open Source). מערכות ניהול התוכן בקוד פתוח המוכרות ביותר הן WordPress, Joomla, Drupal, Umbraco, Magento, OpenCart ועוד. מערכות מסוג זה הן ברשיון שימוש חופשי לכל המעוניין, אך עם מגבלות מסוימות.

היתרון הגדול של מערכות ניהול תוכן בקוד פתוח הוא שלכל מערכת כזו יש קהילה של אלפי מפתחים ברחבי העולם, אשר תורמים לפיתוח תמידי של המערכת ולשימוש חופשי לכולם. קוד המערכת אינו שייך לחברה ספציפית, וניתן להעתיק את האתר עם מערכת ניהול התוכן לכל מקום בעולם, ולקבל תמיכה מכל מתכנת שמכיר את המערכת.

מערכות ניהול התוכן מפותחות בשפות תכנות שונות, כאשר בחירת מערכת ניהול התוכן בפרויקטים טכנולגיים תלויה גם בשפת הפיתוח, כלומר לפרויקט שמפותח בשפת PHP ניתן להשתמש במערכות מסוימת, ואילו בפרויקטים שמופתחים בשפת .net ישנן מערכות אחרות.

לכל אחד מסוגי מערכות ניהול התוכן יש יתרונות וחסרונות, וחשוב להכיר את הפרויקט לפני בחירה של מערכת ניהול התוכן.

התאמה של מערכת ניהול תוכן לצרכי הפרויקט

את מערכת ניהול התוכן צריך להתאים לכל פרויקט, ולפי רלוונטיות ויכולות המערכת לצרכים השונים. אנו מספקים לפרויקטים רבים מערכות ניהול תוכן מגוונות, החל ממערכות Open Source וכן מערכות עצמאיות שפותחו בחברה.

בהתאם למהות הפרויקט, דרישותיו וצרכיו אנו מספקים מערכת ניהול תוכן מתאימה, ובכך מאפשרים לבעל הפרויקט או מנהליו גישה נוחה, פשוטה וידידותית לניהול התוכן.

Share Post :